Internet WIFI w każdym domku !!!
Specjalne wyposażenie domków !!!
Oferty specjalne dla wycieczek !!!
Pomoc w planowaniu urlopu !!!
Indywidualny parking !!!
Atrakcje wodne !!!

Ośrodek wypoczynkowy Taurus Holiday w Okunince. Domki nad Jeziorem Białym

+48 665 456 655                                                  A
TAURUS FISHING DAYS 2016  
                      Pierwsza edycja zawodów 

Towarzyskie Zawody Wędkarskie TAURUS Fishing Days 27-28-29 maja 2016r.Uczestnicy zawodów logowali się na terenie naszego Ośrodka Taurus Holiday już w piątek 27.05.2016 od godziny 12:00. Większość zawodników  przywitaliśmy już w piątek gdzie po zakwaterwoaniu zapoznanali się z ośrodkiem oraz wspaniałą okolicą jaką jest niezwykle popularne jezioro Białe. W sezonie letnim  jezioro odwiedza ogromna ilość letników z całej Polski. 

Około godziny 19:00 w ośrodku Taurus Holiday przybyli goście usiedli do rozpalonego ogniska gdzie przy beczce piwa Żywiec biesiadowaliśmy do późnych godzin wieczornych. 

Następnego dnia w sobotę o 6:00 rano zorganizowaliśmy pobudkę i zaprosiliśmy wszystkich nocujących gości na  śniadanie w postaci pysznej jajecznicy z gorącą mocną kawą. W między czasie dojechali do nas pozostali uczestnicy zawodów nie korzystający  z noclegów w ośrodku.  

Około godziny 7:00 rozpoczęła się odprawa przed zawodami gdzie po przywitaniu gości, omówione zostały zasady obowiązujące podczas zawodów. Zawody odbyły się na żywej rybie więc wszystkie złowione rybki wróciły do wody. Z tej okazji każdy zawodnik otrzymał okolicznościową miarkę z logo Taurusa do właściwego zmierzenia ryby. 

Upał, było to chyba najczęściej wypowiadane słowo podczas zawodów. Sobota była prawie tropikalna z bezchmurnym błękitnym niebem. Prognozy nie zapowiadały zbyt dużych połowów tego dnia.

Od godziny 8:00 rozpoczęły się Zawody Taurus Fishing Days 2016. 


Zawody trwały do godziny 14:00 natomiast złowione ryby trzeba było zgłosić do godziny 15:00. Fotografie złowionych ryb przedstawiono sędziom, która decydowała o zaliczeniu złowionej ryby. Na fotografii oprócz ryby powinna się znajdować miarka okolicznościowa wraz z okolicznościową smyczą.


Po powrocie do ośrodka Taurus Holiday każdy zawodnik otrzymał słuszną porcję ciepłego forszmaku. Podczas podsumowywania zawodów imprezę uświetniał Dj TED. W trakcie imprezy inauguracyjnej można było oglądać i potestować gotowych wędek wykonach własnoręcznie przez Wojtka Grocholę z pracowni PSTRĄGMAN.  Właśnie w  pracowni PSTRĄGMAN wykonano główną nagrodę jaką była wędka spinningowa. Blank od Krzysztofa Zielińskiego z Krakowa z pracowni FishingART, natomiast Wojtek ufundował komponenty do budowy wędki oraz sporo czasu do wykonania tej wędki w swoim niepowtarzalnym stylu. 

Miejsce na podium zajęli kolejno:

  1. Mariusz Zdybel – złowił bolenia o długości 74cm – Nagroda: Wędka od sponsora: Grupa Żywiec S.A. wykonana w pracowni PSTRĄGMAN spakowana w pokrowcu i tubie od M2
  2. Michał Chwalczuk –  złowił bolenia o długości 62cm – Nagroda: Kołowrotek DAIWA od Dariusza Skępskiego z firmy DAIWA
  3. Sylwia Tarkowska-Hajczuk – złowiła szczupaka o długości 54cm – Nagroda: Kołowrotek SPRO od spinning-team.pl
  4. Katarzyna Kloc – złowiła klenia o długości 29cm – Nagroda: Jarosław Choma ufundował Jerka karpika i koszulka spinning-team.pl.

Już teraz zapraszamy na  drugą edycję Taurus Fishing Days w 2017 roku.  Ośrodek Taurus Holiday powiększamy o dodatkowe domki  w stylu angielskim i następna edycja powinna być dużo liczniejsza. Zapraszamy !!!


Zawody Okuninka - Taurus Holiday

Zawody Okuninka - Taurus Holiday

Zawody Okuninka - Taurus Holiday

Zawody Okuninka - Taurus Holiday

Zawody Okuninka - Taurus Holiday

Zawody Okuninka - Taurus Holiday

Zawody Okuninka - Taurus Holiday

Zawody Okuninka - Taurus Holiday

Rekordoea ryba z bugu

Rekordowy Szczupak z Bugu

Spinning-team - ekipa na łowisku

Oprawa muzyczna, zawody wędkarsie nad jeziorem białym

Zakończenie zawodów w Okunince

Ogłoszenie wyników- biesaiada w domkach w Okunince

BIesiada inauguracyjna - domki okuninka

Pokaz wędek zawody okuninka