Internet WIFI w każdym domku !!!
Specjalne wyposażenie domków !!!
Oferty specjalne dla wycieczek !!!
Pomoc w planowaniu urlopu !!!
Indywidualny parking !!!
Atrakcje wodne !!!

Ośrodek wypoczynkowy Taurus Holiday w Okunince. Domki nad Jeziorem Białym

+48 665 456 655

ZAPLANUJ NOCLEG NAD JEZIOREM BIAŁYM
ZAPLANUJ NOCLEGI W OKUNINCE
 

Jezioro białe
               planowanie wakAcji

Co powinniśmy wziąć pod uwagę planując nasze wakacje w Okunince?

 Wybór miejsca spędzenia wakacji.

Nasz piękny kraj daje możliwość spędzania wakacji w dowolnych okolicznościach przyrody. Wakacje możemy spędzić nad morzem, w górach oraz nad jeziorem. W każdym z tych miejsc mamy setki ofert różnego rodzaju obiektów noclegowych począwszy od hoteli, hosteli, apartamentów poprzez domki letniskowe, ośrodki wypoczynkowe, agroturystyki kończąc na agroturystyce oraz kempingach.

W zależności od zasobności naszego portfela wybieramy z pomiędzy setek ofert. Złotym środkiem pomiędzy drogim hotelem i ascetycznym polem namiotowym jest domek letniskowy. Ta forma wypoczynku zapewnia nam wygodę i komfort za rozsądne pieniądze. Kiedy juz decydowaliśmy jak chcemy spędzić wakacje pozostaje pytanie, gdzie? Oczywiście wybór jest jeden Okuninka nad Jeziorem Białym !!!.  

W dalszej części artykułu postaramy się Państwu odrobinę informacji jak uniknąć rozczarowania w czasie wakacji nad Jeziorem Białym.

Wybór miejsca zakwaterowania- unikajmy centrum.

Jeśli oczekujecie Państwo  ciszy i spokoju, uważajcie na miejsca  specjalizujące się we wszelkiego rodzaju atrakcjach dla młodzieży gdzie codziennie organizowane są np. dyskoteki, młodzież bawi się tam fantastycznie nie mając świadomości, że cała okolica bawi się mniej fantastycznie. Kwaterując się w takim miejscu narażamy się na całonocne słuchowisko rytmów disco, często takie miejsca zlokalizowane są przy plaży, więc i w dzień spokojnie raczej nie wypoczniemy. Kwaterując się z dala od zatłoczonych miejsc istnieje ryzyko usłyszenia wracających rano  rozbawionych imprezowiczów, ale zwykle "zmęczeni nocą" szybko milkną w zaciszu kwater noclegowych. 

Zakwaterowanie w  miejscach niedostosowanych dla małych dzieci

Zdarzają się ośrodki wypoczynkowe, których infrastruktura jest mniej rozbudowane i nie ma miejsc przygotowanych dla małych dzieci np. place zabaw. Bezpośrednie sąsiedztwo zbiorników wodnych jest bardzo przyjemne i wygodne, jednak ciągły monitoring naszych pociech powoduje, iż zamiast wypoczynku wypoczywać biegamy zestresowani za naszymi "aniołkami".  Nasz ośrodek położony jest w bezpiecznej odległości od wody dodatkowo cały teren ośrodka jest zabezpieczony ogrodzeniem zabezpieczającym przed wyjściem dzieci  poza teren ośrodka chroniąc jednocześnie przed wejściem na teren ośrodka przypadkowych osoby lub zwierzęta.

Zbyt daleki wyjazd nie zawsze najlepszy.

Okuninka jest typowo turystyczną, znaną w całej Polsce miejscowością, jednocześnie jest praktycznie jedynym miejscem o tak rozbudowanej infrastrukturze w promieniu 100 km. Pewnie Okuninka nie równa się atrakcjom, jakie dają góry, może czy mazury, jednak nie trzeba spędzać kilku a czasem nawet kilkunastu godzin w samochodzie, żeby odrobinę wypocząć. Zdarza się, że ktoś chce wyjechać, aby odpocząć, siedząc w barze na plaży przejeżdża 700 km  do Sopotu, po czym dwa dni regeneruje siły, dwa dni odpoczywa i dwa dni przygotowuje się do powrotu. Stracone pieniądze, wymęczona do granic możliwości rodzina, niezapomniane wspomnienia nadmorskich tabunów turystów oraz wspaniałej kondycji Polskich dróg. Wyjazd do Okuninki to często dystans do 100km, 2 godziny jazdy, miła atmosfera nienagnany klimat.  Wybór raczej oczywisty, szczególnie przy krótszych planach urlopowych.

Wyjazd w okresie przed uruchomieniem głównych atrakcji.

Osoby zainteresowane wyłącznie odpoczynkiem na łonie natury zapraszamy w miesiącach od września do czerwca, wówczas Okuninka jak i samo Jezioro Białe pozwala na aktywny wypoczynek. Nasze domki są przystosowane do ubytkowania całorocznego. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zagościć w naszych domkach tuż przed rozpoczęciem wysokiego sezonu.

Zbyt krótki pobyt.

Wyjeżdżając na wakacje zwykle robimy listę miejsc,  które musimy odwiedzić,  Okuninkę jako, że jest miejscowością typowo wypoczynkową traktować należy raczej jako bazę wypadową. Wielokulturowość  oraz mnogość obiektów sakralnych i historycznych podnosi w znacznym stopniu wartość turystyczną regionu. W celu zapewnienia sobie wystarczającej ilości czasu na zwiedzanie okolic polecamy naszym klientom 7 dniowy okres pobytu. Szczegółowy opis miejsc, które warto zobaczyć opisaliśmy w zakładce. Region.