Internet WIFI w każdym domku !!!
Specjalne wyposażenie domków !!!
Oferty specjalne dla wycieczek !!!
Pomoc w planowaniu urlopu !!!
Indywidualny parking !!!
Atrakcje wodne !!!

Ośrodek wypoczynkowy Taurus Holiday w Okunince. Domki nad Jeziorem Białym

+48 665 456 655

DOMKI NR 5, 6, 7, 8,

         JEZIORO BIAŁE - OKUNINKA

Oferujemy Państwu drewniane domki letniskowe w miejscowości Okuninka nad Jeziorem Białym przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz z ograniczeniami ruchu.

Powierzchnia zabudowy domków 38,90 m2

Powierzchnia użytkowa 50,97 m2

Domki noclegoe nad jeziorem białym


Schemat rozmieszczenia domków w Ośrodku wypoczynkowym Taurus Holiday

Domki letniskowe położone blisko wody

Kwatera noclegowa z miejscem na grilla oraz parkingiem


Bezpieczny ogrodzony plac zabaw w niedalekiej odległości od jeziora.

Monitorowany teren ośrodka zapewnia bezpieczeńswo.

Bezpieczne noclegi w okunince

Balkony w miejscach noclegowych nad jeziorem białym

zestaw mebli ogrodowych przy każdym domku noclegowym

komfortowe wyposażenie miejsc noclegowych

  SALON

Pokój, na parterze który stanowi o miłym wypoczynku w naszym domu. To tu od rana do wieczora spotykają się wszyscy urlopowicze. W salonie znajduje się  stół  (dla 4 osób) z krzesłami dla wszystkich gości aby w rodzinnej atmosferze zjeść śniadanie czy kolacje. W chłodniejsze wieczory można rozpalić w kominku – drewno jest przygotowane. Przy kominku jest wygodna sofka i fotele do posiedzenia. Z pokojem sąsiaduje aneks kuchenny, a także łazienka. Z salonu wejdziemy także na piętro do sypialni. Z salonu mamy bezpośrednie wyjście na  taras.

miejsca noclegowe dla 7 osób nad jeziorem białym    okuninka noclegi - kwatery

domki z pełną kuchnią

ANEKS KUCHENNY

Nasz aneks kuchenny to w zasadzie w pełni wyposażona i w pełni funkcjonalna kuchnia. Wyposażenie kuchenka gazowa,  lodówka, czajnik bezprzewodowy, mikrofalówka, komplet naczyń, garnków i sztućców. Można tutaj bez problemu przygotować śniadania , obiady i kolacje, lub udać się do pobliskich restauracji.

Noclegi Okuninka pełan kuchnia - nie aneks kuchenny   Pełne wyposażenie kuchni - noclegi jezioro białe

łazienki wyposażone w sprzęt specjalny

ŁAZIENKA I WC

Łazienki w naszych domkach zlokalizowane są na parterze. Wyposażyliśmy je w natrysk, umywalkę oraz szereg różnego rodzaju wieszaczków zapewniających ergonomie oraz wygodę użytkowania. Łazienki zaprojektowane zostały w tzw. standardu "bez barier". Projektując łazienki położyliśmy nacisk głównie na zapewnienie samodzielności oraz komfortu życiowego osobom niepełnosprawnym.  

łazienki przygotowane dla osób niepełnosprawnych oraz starszych  certyfikowane łazienki dla osób starszych i niepełnosprawnych


miejsca noclegowe na poddaszu -komfortowo wyposażone

PODDASZE - SYPIALNIE

Na poddaszu zaprojektowaliśmy przestrzeń typowo sypialnianą, znajdą się tu dwie sypialnie. Jedna z nich jest wyposażona w dwa tapczany jednoosobowe, druga zaś tapczan oraz dwuosobowe łóżko. Dodatkowo sypialnie wyposażyliśmy w meble umożliwiające swobodne rozmieszczenie  rzeczy osobistych, aby pobyt w naszym ośrodku był wyłącznie przyjemnością.

miejsca noclegowe wyposażone w szafy   miejsca noclegowe pojedyńcze oraz podwójne

bezpieczny plac zabaw na terenie ośrodka Taurus Holiday

PLAC ZABAW

Aby wypocząć mógł każdy z naszych gości, zarówno duży jak i mały przygotowaliśmy w ośrodku plac zabaw.  Cały teren jest ogrodzony. Każdy domek wyposażyliśmy w zestaw mebli ogrodowych, gdzie rodzice mogą rozkoszować wspaniałym mikroklimatem Okuninki przy np. żarzącym się grillu, podczas gdy młodsi "urlopowicze" wytracają resztki energii na placu zabaw. Wszystkie urządzenia będące na wyposażeniu naszego placu zabawa posiadają certyfikat bezpieczeństwa.