Internet WIFI w każdym domku !!!
Specjalne wyposażenie domków !!!
Oferty specjalne dla wycieczek !!!
Pomoc w planowaniu urlopu !!!
Indywidualny parking !!!
Atrakcje wodne !!!

Ośrodek wypoczynkowy Taurus Holiday w Okunince. Domki nad Jeziorem Białym

+48 665 456 655

     TAURUS HOLIDAY 
             DOMKI ZE SPACJALNYM WYPOSAŻENIEM 

  Osoba starsza lub niepełnosprawna planując swoje wakacje często napotyka na wiele ograniczeń i przeciwności.  Zakwaterowania wakacyjne pozostawiają wiele do życzenia. A wakacje powinny nierozwiązalnie łączyć się z odpoczynkiem, relaksem i beztroskim czasem. Rozwiązaniem może okazać się pobyt w domku letniskowym odpowiednio dostosowany do potrzeb i wymagań osób starszych lub niepełnosprawnych. 


Coś dla każdego

W skład naszego kompleksu wchodzą 4 domki przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz starszych.  Są to domki nr 5, 6, 7 oraz 8. Wychodząc na przeciw oczekiwań dużej grupy klientów, przygotowaliśmy ofertę wynajmu domków z dopasowanymi udogodnieniami dla osób z dysfunkcją ruchową. W zakres udogodnień wchodzą między innymi:

 szeroki, płaski podjazd oraz szerokie drzwi wejściowe zapewniające komfortowy podjazd dla wszelkiego rodzaju wózków wykorzystywanych przez osoby niepełnosprawne,

 Łazienki dla niepełnosprawnych OkuninkaŁazienki zaprojektowane zostały w tzw. standardu "bez barier". Projektując łazienki położyliśmy nacisk głównie na zapewnienie samodzielności oraz komfortu życiowego osobom niepełnosprawnym.  Przy projekcie łazienki dla osób starszych i niepełnosprawnych wzięliśmy pod uwagę przyjęte przez PEFRON normy.  W takcie projektowania łazienek zwracaliśmy uwagę nie tylko na zachowania ergonomii i funkcjonalności, ale uwzględniliśmy także zasady bezpieczeństwa użytkowników.   Posiadamy certyfikaty PEFRON na urządzenia sanitarne zainstalowane w naszych łazienkach, gwarantujące, iż dany obiekt spełnia określone wymagania. W ten sposób masz pewność beztroskiego spędzenia urlopu oraz relaksu w wybranym przez Ciebie domku letniskowym !!!plac zabaw jezioro białe przystosowany dla osób niepełnosprawnych  Na terenie naszego obiektu zaprojektowaliśmy również plac zabaw, do dyspozycji dzieci oddajemy zestaw bezpiecznych urządzeń zabawowych, takich jak np.  piaskownica-stół, przystosowana dla dzieci poruszających się na wózkach inwalidzkich, a także tradycyjne, mostki i zjeżdżalnie. Plac znajduje się na terenie naszego ośrodka.